Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Stříhání psů a prodejna značkových krmiv

PRODEJNA   ZNAČKOVÝCH KRMIV  PRO PEJSKY A KOČIČKY

                                                          Plzenská 169 Praha 5  15000 

 

pro vaše miláčky  v naší prodejně nabízíme veškerý sortiment značkového krmiva Hills, 

včetně speciálních veterinárních diet, jak pro psy tak pro kočky, diety popsány v sekci veterinární diety na našich stránkách, a po telefonické nebo osobní objednávce vám připravíme jakoukoliv dietu pro pejska či kočičku, kterou vám doporučil veterinární lékař.

V naší prodejně je možno také objednat jakoukoliv značku nebo druh krmiva, a prodejna slouží jako výdejna, opět po telefonické či osobní objednávce, zboží je pro vás připravené na prodejně do jednoho nebo dvou dnů. Veškeré objednávky a dotazy volejte na náš telefon 737531139.

V prodejně najdete i pelíšky, podestýlky, hračky, a vše co vaši mazlíčci potřebují.

Na vaši návštěvu se velmi těšíme a podněty jak vylepšit naše služby pro vás rádi přivítáme  Zdenka Culková

Nabízíme rovněž sortiment pro papoušky, rybičky, hlodavce.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                       salon pro psy MAX

 

Několik důležitých rad, jak pejska připravit k proceduře.

 

Při telefonickém objednání se vás zpravidla zeptám jestli se bude pes koupat nebo pouze stříhat. Pokud se pes před procedurou koupe, nemusíte se s úpravou srsti před střihem vůbec zatežovat a celkový výsledek střihu je lepší a trvanlivější. Pokud se bude pes pouze stříhat, je nutné aby se minimálně den před procedurou vykoupal a důkladně rozčesal. Srst připravená ke stříhání musí být čistá a vyčesaná! Je to bezpodmínečně nutné k tomu, aby střih byl proveden kvalitně a dobře. U některých plemen jako je např. bišon, boloňský psík a jiná plemena která nelínají, je veliký problém vyčesat zanedbanou, tkzv. dredovatou a zplstnatělou srst. Procedura končí potom úplně krátkým střihem, neboť se taková zanedbaná srst nedá absolutně vyčesat. Pokud je srst zplstnatělá pouze částečně, je lepší si objednat proceduru s koupáním, protože pod teplým vzduchem fénu a s použitím kondicionéru se srst rozčesává poměrně lépe a pes tak nebude stresován náročným česáním. Pokud si psa k proceduře chcete připravit sami doma, je nutné zvíře vykoupat a vyčesat též pod fénem. Když necháte srst volně uschnout, je srst sice čistá, ale nikdo ji opět nerozčeše. Je velice vhodné, pokud si zakoupíte pejska o kterém víte, že srst bude celý jeho život potřebovat úpravu, zvykat jej od malička na manipulaci se srstí s pacičkama, a ouškama. Předejde se tak šoku, které má zanedbané osmiměsíční  štěně z první procedury, která mu není vůbec příjemná.

U nás absolutně nepoužíváme žádné utišující léky ani uspávací prostředky na uklidnění psa. Neslučuje se to s našimi názory, a psa zvládneme díky znalosti psí psychologie a psího chování, často se setkaváme s názorem ,on doma nechce, nebo to si nenechá, apod.Je vyzkoušeno,pokud pes není v doprovodu páníčka,  ztrácí v něm oporu lehce mu klesne sebevědomí ,nehledá zázemí u svého páníčka, a spokojí se osobou která s ním pracuje, a projeví se to tím, že klidně při proceduře stojí, a je poslušný.Tuhle zásadu zná každy dobrý a zkušený stříhač.Protože není nic horšího, a pro psa nebezpečnějšího než, když se během stříhací procedury neustále otáčí za majitelem, a nestojí v klidu. Snadno může dojít ke zranění zvířete, a rovněž pro stříhače je to zbytečně namáhavá a nepříjemná zaležitost neustále psa zkoušet postavit tak, aby střih byl kvalitní a aby byl pes ostříhán.

Pokud máte agresivního jedince, je vhodné o tom informovat předem a přinést s sebou náhubek. Ještě se u nás nestalo, že by se nějaký pejsek neostříhal. Je velice vhodné vybrat pejskovi jednoho stříhače, a toho neměnit. Pes si krásně zvykne na jeho povely, a stříhání se pak stane bežnou rutinou.

Rovněž je důležitá komunikace ohledně sřihu. Jednomu člověku se líbí třeba pes více nakrátko, druhému srst u psíka delší. Je třeba přesně určit předem, jak si majitel přeje pejska ostříhat. K tomuto ůčelu slouží katalog s fotografiemi ostříhaných psů, nebo máme ukázky ostříhanych pejsku na těchto strankách, kde se muže majitel inspirovat nebo si vybrat slušivý střih pro pejska, takový jaký si představuje. Psa před střihem nekrmte, a je nutné jej pořádně vyvenčit. Procedura, pokud je s koupáním, trvá kolem hodiny až dvou hodin podle plemene psa. Pokud je pes pouze na střih, kolem jedné hodiny. Jak už jsem napsala, stříháme bez dozoru majitele, ale psa si během procedury můžete přijít zkontrolovat.V našem salonu pracujeme s luxusní kosmetikou  Iv San Bernard přípravky jsou jedny z nejlepších na světě, pracujeme i s kondicionery na extrémně zacuchanou srst, tudíž aby byla procedura vašemu pejskovi příjemná a výsledkem byl skutečný psí krasavec uděláme vše co je v našich silách.Používáme speciální šampony na jorkšírské teriery s norkovým olejem, a k dispozici máme i šampony proti parazitům,proti svědivosti kůže, šampony specialní pro bílé, černé, aprikot či hnědé zbarvení.

                                    

 

Copyright © 2010 - 2013 Zdenka Culková

 

TOPlist