Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

exkluzivita našeho salonu

           Exkluzivita a prestiž našeho salonu MAX                                                                                                          

http://www.iprima.cz/videoarchiv/197263/14537/all

 

             V nedávné době ,nás oslovila televize Prima a jednalo se o spolupraci s naším salonem Max při natáčení jejich nového pořadu s názvem TO DÁŠ, pořad se začne vysílat, nyní v listopadu, na již zmíněné televizní stanici, a to od 17. 11.2011.

V pořadu bude učinkovat hezký a velmi šikovný pejsek.Je to kříženec, sibiřského husky, byl velice vzorný a hodný. Byli jsme zváni i na jeho vystoupení, které se konalo ten večer co jsme natáčeli ve Vrchlabí, ale díky naší vytíženosti jsme vystoupení nestihli, takže s netrpělivostí čekáme až jej uvidíme v televizi.

Pejsek je cvičený předním cvičitelem zvířat pro film,panem Tomšovským, a v tomto pořadu tančil a navštívil náš salon.Pejsek byl vykoupán, vyčesán a jeho filmový páníček měl za úkol sledovat proceduru. Naše vysvětlení k prováděným úkonům a seznámit se co obnaší starost a péče o srst, sami jsme zvědavi, jak to oba zvládli. Těšíme se až je uvidíme v jednom z vysílaných dílů, byla nám nabídnuta další spolupráce, kterou jsme bez váhaní a s radostí přijali.  Celému natáčecímu štábu tímto přejeme spoustu povedených pořadů, a hodně úspěchů,a děkujeme ,že nás oslovili,a  velmi si toho ceníme.             

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist