Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

péče o zuby VetEssentials

 

  Díky  praxi na veterinární klinice, jsme pro vás připravili novou metodu pro dlouhodobé udržení zdravých zubů a dásní obvzlášt vhodnou pro plemena, krysařík, jorkšírský teriér, čivava a jiná malá plemena, která jsou geneticky zatížena  velkou tvorbou zubního kamene.

Svého psa či kočičku vůbec nemusíte nechat uspávat, když budete péči věnovat dostatečnou pozornost, naše metoda je kombinovaná a vyzkoušená, kombinujeme speciální vodu kterou zvířeti podáváme do pitné denní dávky, voda je bez zápachu a zcela přírodní, voda působí na změknutí zubního kamene a zajistí svěží dech zvířete, 

zubní pasta 1 x za 14 dnů mechanicky odstraní měkký plak a v neposlední řadě speciální krmivo Vetessentials, které velmi vašemu psíkovi či kočičce prospěje ve všech směrech, funguje na klouby, udržuje zdravé ledviny, u kastrovaných zvířat hlídá váhu, udržuje optimální zažívání a  zdravé zuby , zabrání tvorbě zubního kamene.

Zubní kámen umíme odstranit i mechanicky bez narkozy pokud to pes dovolí a po odstranění doporučujeme naši metodu.

Jestliže pes má zuby v dobrém stavu a nemusí se mechanicky kámen odstranit tak toho je nejlepší prevence, nebot i když necháte kámen odstranit laserem, opět se  do několika měsíců  znova utvoří ve stejné míře, a nelze zvíře uspávat donekonečna.

Pokud tuto proceduru absolvujete opět doporučujeme kombinaci krmiva , pasty a vody k udržení zubů bez kamene.

Na doporučení vet. lékaře vám v naší prodejně nabídneme právě speciální krmivo VetEssentials, nebo jej u nás lze telefonicky objednat.

 

 

Jak krmiva Science Plan VetEssentials fungují


Klinicky ověřená strava snižující tvorbu bakteriálního plaku pomocí jedinečné technologie

Při onemocnění dásní mohou bakterie proniknout do krevního oběhu a ovlivnit zdraví Vašeho mazlíčka. Nová vědecká zjištění naznačují, že existuje silné pojítko mezi dobrou ústní hygienou a udržováním dobrého zdravotního stavu.

 

Klinicky ověřená strava snižující tvorbu bakteriálního plaku


Klinická studie prokazuje, že množství nahromaděného bakteriálního plaku bylo 4 týdny po kompletním vyčištění zubů výrazně nižší u psů krmených stravou s technologií Hill's™ Science Plan™ VetEssentials, než u psů na běžné suché stravě. V podobné studii provedené u koček bylo množství nahromaděného plaku rovněž výrazně nižší u koček krmených stravou s technologií Hill's™ Science Plan™ VetEssentials.

Podívejte se, jak krmivo Science Plan™ VetEssentials snižuje hromadění škodlivého plaku na zubech Vašeho mazlíčka  PRO ZOBRAZENÍ KLIKNĚTE ZDE  
 
 
 

Jedinečná technologie granulí


Krmivo Hill's™ Science Plan VetEssentials se pyšní jedinečnou technologií granulí, která funguje jako zubní kartáček a poskytuje klinicky ověřené čištění.

Podívejte se, jak jedinečná technologie granulí u krmiv Science Plan™ VetEssentials pomáhá čistit chrup a udržovat svěží dech  PRO ZOBRAZENÍ KLIKNĚTE ZDE  

 

TOPlist